کرونوس، موتور هوشمند آنالیز و محاسبه تعرفه و هزینه تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسیکرونوس، موتور هوشمند آنالیز و محاسبه تعرفه و هزینه تبلیغات تلویزیونی کرونوس نام سامانه هوشمندی است که قیمت تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما را محاسبه می کند. این برنامه ساخته و پرداخته ی تیم تحقیقاتی و آی تی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی است و حاصل سه سال تحقیق و تلاش می باشد.
این سامانه از سال 94 فعال شده است و طی به روز رسانی های مداوم، مشتریان را به صورت لحظه به لحظه از آخرین تغییرات تعرفه تبلیغات تلویزیونی مطلع می کند.
کرونوس محاسبه ی تعرفه ی تبلیغات در برنامه های تلویزیونی مختلف، با توجه به پیچیدگی های قوانین تبلیغات صدا و سیما برای عموم کاری بس دشوار است . این سامانه با تسهیل محاسبه تعرفه تبلیغات تلویزیونی، آن را در اختیار عموم قرار می دهد.
استفاده از این نرم افزار رایگان است و توسط عموم قابل استفاده است. کرونوس مکانیزمی دقیق و در عین حال ساده را در دسترس همگان قرار می دهد.
استفاده از بخش آنالیز، و اطلاعات آماری در انحصار کانون بوده و فقط جهت خدمت رسانی به مشتریان این مجموعه قابل استفاده است.

کرونوس کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی طی برنامه ای بلند مدت، نیاز های مشتریان مختلف را بررسی نموده و این سامانه را بهینه سازی خواهد نمود.
سامانه آنلاین کرونوس، نسخه محدود شده ای از آنالیزر هوشمند کرونوس است. این نسخه برای آشنایی عمومی مشتریان و عموم مردم ایران طراحی و تدوین گردیده است. و با سرعتی بسیار بالا امکان محاسبه جداول پخش را در اختیار شما قرار می دهد.
جهت ورود به سامانه کرونوس روی این لینک : سامانه هوشمند کرونوس  کلیک کنید.

قسمت دوم: مشاهده اطلاعات آماری و ارسال جدول پخش

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

کرونوس قسمت دوم: مشاهده اطلاعات آماری بینندگان تلویزیون و ارسال جدول پخش از طریق ایمیل، با سامانه کرونوس

قسمت دوم: مشاهده اطلاعات آماری و ارسال جدول پخش - 5.0 out of 5 based on 1 vote

قسمت سوم: آنالیز هوشمند جدول پخش تیـزر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

کرونوس قسمت سوم: آنالیز هوشمند جدول پخش تیزر تبلیغاتی صدا و سیما، با سامانه کرونوس

قسمت سوم: آنالیز هوشمند جدول پخش تیـزر - 5.0 out of 5 based on 1 vote