تعرفه ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی

تعرفه ساخت فیلم صنعتی و ساخت فیلم تبلیغاتی

کیفیت ساخت فیلم مستند

فیلم صنعتی کلاس A

فیلم صنعتی کلاس A+

تعرفه ساخت فیلم تبلیغاتی و فیلم مستند اداری شرکت های خدماتی، کارگزاری، بیمه و بانک ها

48 میلیون تومان

85 میلیون تومان

تعرفه ساخت فیلم صنعتی برای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی

48 میلیون تومان

72 میلیون تومان

تعرفه ساخت فیلم صنعتی و فیلم مستند برای نیروگاه ها و پالایشگاه ها

85 میلیون تومان

140 میلیون تومان

تعرفه ساخت فیلم مستند تبلیغاتی برای مجتمع های خرید، مراکز تفریحی، ورزشی و هتل ها

48 میلیون تومان

80 میلیون تومان

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی با در اختیار داشتن حرفه ای ترین تیم ساخت فیلم های صنعتی و تبلیغاتی کشور، آماده ارائه خدمات به شرکت ها و کارخانجات تولید کشور می باشد، این کانون با تولید فیلم های صنعتی درجه یک مفتخر است شرایط لازم برای پیشرفت تبلیغاتی تولید کنندگان داخلی در بازار تجارت داخلی و برون مرزی را مهیا سازد.

کلیه فیلم های مستند تولید شده در کانون اندیشه پارسی با استفاده از دوربین های Full HD و 4K تصویربرداری می شوند و تکنولوژی ساخت فیلم های مستند در این کانون می تواند با بالاترین استاندارد های بین المللی ساخت فیلم مستند و تبلیغاتی روز دنیا برابری کند.

ساخت فیلم مستند صنعتی

جدول مقایسه جزئیات و شرایط ساخت فیلم صنعتی کلاس A و ساخت فیلم صنعتی کلاس A+

کیفیت ساخت تیزر تلویزیونی

کلاس A

کلاس A+

فرمت پروژه ساخت فیلم مستند

Full HD

4K

ساخت آرم استیشن و وله اختصاصی

دارد

دارد

استفاده از فیلمنامه نویس، کارگردان و عوامل تولید حرفه ای

دارد

دارد

استفاده از تجهیزات حرکتی (تراولینگ) و تجهیزات نورپردازی

محدود

نامحدود

استفاده از گوینده حرفه ای با صدای آشنا

دارد

دارد

تصویربرداری هوایی ( هلی شات - پهباد )

ندارد

دارد

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از مکان فیلمبرداری

ساده

کامل

ساخت کلیپ تبلیغاتی کوتاه برای فیلم

دارد دارد

ساخت تیزر صنعتی و تبلیغاتی برای فیلم

ندارد

تیزر درجه یک

مراحل بازبینی و کنترل کیفیت فیلم صنعتی

یک مرحله

سه مرحله

امکان بازبینی و اصلاح فیلم مستند توسط مشتری

محدود

نامحدود

تحویل خروجی نهایی فیلم صنعتی

MP4 , Bluray

MP4 , Bluray

ساخت فیلم تبلیغاتی و مستند اداری شرکت های خدماتی

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی ساخت یک فیلم شرکتی می تواند مزایای زیادی را برای شرکتهای خدماتی به همراه داشته باشد، یک فیلم کوتاه تبلیغاتی که در چند دقیقه ابعاد فعالیت و توانایی های یک مجموعه را معرفی می کند به سرعت محتوای تبلیغاتی خود را منتقل می کند، بدون اینکه زمان زیادی وقت مشتریان را صرف کند.

فیلم تبلیغاتی یا فیلم مستند کاربردهای زیادی برای شرکت دارد، می تواند مزایای استفاده از خدمات شرکت را بزرگ نمایی کند تا به راحتی در ذهن مخاطب جا بگیرد، امروزه کمتر شرکتی است که از مزایای ساختن یک فیلم پرزنتیشن آگاه نباشد و از آن در فعالیت های تجاری و فروش خود بهره نبرد.

ساخت فیلم صنعتی برای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی مشتریان چگونه بفهمند که شما یک شرکت معتبر تولیدی یا کارخانه موفق در زمینه تولیدات خود هستید؟ وجه تمایز شما با تولیدکنندگان کوچک و دلالان بازار چیست؟ ساختن یک فیلم صنعتی لازمه هر کارخانه ایست تا بتواند به استناد آن مشتریان خود را برای خرید توجیه کند.

یک فیلم صنعتی مناسب می تواند وجهه شما را در بازار تغییر دهد و فاصله زیادی بین شما و سایر رقبا ایجاد کند، تیم تخصصی تولید فیلم های صنعتی کانون اندیشه پارسی به حرفه ای ترین روش ممکن، محتوایی برای شما طراحی و تولید می کند که می تواند برای رقابت تجاری شما در بازار بسیار موثر و مفید باشد.

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی افتخار دارد که در چند دهه گذشته فیلم های صنعتی و تبلیغاتی بسیاری از شرکت های معتبر کشور را طراحی و تولید کرده است و به این سبب به عنوان یکی از قطب های تولید کننده فیلم های صنعتی کشور شناخته می شود.

ساخت فیلم صنعتی برای نیروگاه ها و پالایشگاه ها

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی بسیاری از فیلم های صنعتی تبلیغاتی و رپورتاژ آگهی های نیروگاه ها و پالایشگاه های بزرگ کشور توسط این کانون تولید شده است، این کانون با در نظر داشتن شرایط ویژه صنایع سنگین کشور و با استفاده از تیم خلاق تولید فیلم صنعتی خود، توانسته به بهترین نحو معرفی لازم را در فیلم های صنعتی این شرکتها بگنجاند، نگاهی به رزومه کانون گویای توانایی ها و گستره خدمات رسانی این مجموعه می باشد.

ساخت فیلم مستند تبلیغاتی برای مجتمع خرید، مراکز تفریحی، ورزشی و هتل

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی یک معرفی کوتاه و مفید و نشان دادن جذابیت های خدمات شما در یک فیلم مستند تبلیغاتی می تواند به سرعت مشتریان شرکت شما را گسترش دهد. کافیست مشتری در یک فیلم مستند تبلیغاتی کوتاه امکانات شرکت شما را ببیند و با آن ارتباط برقرار کند.

یک فیلم مستند تبلیغاتی به شما امکان می دهد که به سادگی خدمات خود را نشر دهید و در سریع ترین حالت ممکن مشتریان خود را افزایش دهید، ما متخصصانی داریم که می توانند با طراحی یک سناریو عالی، به گونه ای فعالیت شما را به تصویر بکشند که نظر هر بیننده ای را بخود جلب کند.