تعرفه پخش تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی صدا و سیماهزینه ساخت تیزر تبلیغاتی برندینگ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ضعیفعالی 

ساخت تیزر تبلیغاتی برندینگ ، برند سازی ، معرفی نام تجاری

ساخت تیزر تبلیغاتی برندینگ ، برند سازی ، معرفی نام تجاری تیزر تبلیغاتی برندینگ میتواند ماهیت و تکنیک های تولید متفاوتی داشته باشد، رویکرد و موضوع تیزر تبلیغاتی برند سازی بر اساس هدف گذاری مارکتینگ کالا یا خدمات تعیین می شود، خلاقیت تاثیر بسازیی در موفقیت یک تیزر تبلیغاتی برندینگ یک کالا یا خدمات دارد، لیکن چنانچه خود محصول یک ماهیت خلاق و منحصر به فرد داشته باشد ، می توان با تیزر تبلیغاتی خبری ساده هم به نتایج فروش چشمگیر رسید.
توجه داشته باشید که " خلاقیت تیزر تبلیغاتی برندینگ باید در خدمت اهداف و پیام تبلیغاتی باشد. "
تیزر تبلیغاتی برندینگ می تواند موضوع و اهداف مختلفی را شامل شود، تیزر تبلیغاتی معرفی برند، تیزر تبلیغاتی تثبیت نام تجاری، تیزر تبلیغاتی تقویت هویت و اعتبار برند و ... از این گونه اند.
صرف تکرار زیاد یک نام تجاری در تیزر تبلیغاتی برندینگ، برندسازی شکل نمی گیرد!، مخاطبان نیاز دارند تا دیدگاه و جهت گیری احساسی خود را نسبت به نام تجاری جدید مشخص کنند، تکرار بی منطق یک نام تجاری در تیزر تبلیغاتی می تواند باعث ایجاد تنفر در ذهن مخاطب شود و تاثیر معکوس بگذارد، همچنین تیزر تبلیغاتی برندینگ نمی تواند صرفا با یک اشاره غیر مستقیم و ضعیف به نام تجاری نتیجه ای حاصل کند.
برای ساخت یک برند با هویت در ذهن خریداران و ایجاد دیدگاه های مثبت احساسی نسبت به برند، نیاز به تحقیق و بررسی دقیق اهداف خرید مشتریان است.
در چند سال اخیر کانون اندیشه پارسی در یک پروژه علمی، تحقیقاتی توانسته درصد بالایی از نتایج موفق تجاری و اجتماعی را در زمینه برندسازی هویت محور، برای مشتریان خود مهیا کند.
برای آشنایی با مبحث برندینگ ، نتایج و مزایای برندسازی تعریفی مجمل از برندینگ را بررسی می کنیم
تیزر تبلیغاتی برندینگ ، برند سازی ، معرفی نام تجاری برندسازی یا برندینگ (Branding) فرآیندی منظم است که برای ایجاد تمایز، آگاهی و افزایش وفاداری مشتری استفاده می شود. هدف اصلی از برندسازی یک محصول، خدمت یا سازمان ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به تجارت خود در مشتریان است، تا جاییکه رفع نیازهای خود را در گرو مراجعه به شما بدانند. این کار مستلزم دستورهای سطوح بالا و آمادگی لازم برای سرمایه گذاری در آینده است. برندسازی استفاده از هر فرصتی است تا بگوییم چرا مردم باید یک برند یا نام تجاری را نسبت به سایر برندها انتخاب نمایند.
برای ایجاد برند 8 ابزار در اختیار مدیران مارکتینگ قرار دارد تا از طریق آن با مشتریان ارتباط برقرار کرده و یک برند قوی در بازار بسازند:
تبلیغات، روابط عمومی، پیشبرد فروش، بازاریابی مستقیم، فروش شخصی، بسته بندی، رویدادها و اسپانسرینگ، خدمات مشتری.
به طور کلی برندینگ یا برندسازی، فرآیندی است که در طی آن به جایگاه احساسی و عاطفی یک محصول یا خدمت افزوده می‌گردد، بدین وسیله ارزش برند برای مشتریان افزایش می‌یابد.
برندسازی یا برندینگ حاصل پیام‌ها و گزارش‌های رسانه هاست. هر قدر تعداد این پیام‌ها بیشتر و محتوای آن‌ها مطلوب تر باشد، نام تجاری قوی تر خواهد شد.
دانشی است که با برتری دادن به یک نام تجاری یا برند، باعث افزایش اعتبار و شهرت آن برند در بازار رقابت میشود، اعتبار و شهرت یک برند به طور مستقیم می تواند منجر به فروش بیشتر و قیمت گرانتر محصولات وخدمات شود، به زبان دیگر برندسازی یا برندینگ روش هوشمندانه تجارت و تولید ثروت است.
سودآوری بواسطه جذب مشتریانی وفادار به طور چشم گیری افزایش پیدا می کند و از همه مهمتر برند یک شرکت تبدیل به دارایی نا ملموس برای سازمان می شود که ارزش آن می تواند بیش از مجموع ارزش تمامی دارایی های فیزیکی آن سازمان باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی کاربرد تیزر برندینگ: معرفی نام تجاری، تثبیت نام تجاری در ذهن مخاطبان، تقویت هویت برند، حفظ و توسعه مشتریان وفادار

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار بازاریابی تیزر برند سازی: خریدارن فقط از نام های تجاری ای که می شناسند خرید می کنند و به نام تجاری اعتماد دارند وفادار خواهند ماند. 

ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی برندینگ: تیزر تبلیغاتی می تواند به تناسب موضوع خلاق سناریو 15 ثانیه تا 60 ثانیه باشد، زمان تیزر تبلیغاتی برندینگ وابسته به مفهومی ست که باید در ذهن مخاطب جای گیرد، به طور آماری تیزرهای تبلیغاتی برندینگ چند اپیزودی کوتاه و تیزر های تبلیغاتی تک اپیزودی بیش از 34 ثانیه موفق تر هستند.

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع ایده خلاق تیزر تبلیغاتی برندینگ: نوع ایده خلاق به تناسب اهداف و مزایای رقابتی برند و محصول طراحی می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی سطوح ارتباطی تیزر تبلیغاتی برندینگ: B2B , B2C , ICE , IMC

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع تاثیر روانشناختی تیزر تبلیغاتی برندینگ: تیزر احساسی ، تیزر خلاق ، تیزر پرستیژی ، تیزر اکشن و پر هیجان ، تیزر طنز یا شاد ، تیزر معمایی ، تیزر موزیکال

ساخت تیزر تبلیغاتی برنامه های مناسب جهت پخش تیزر تبلیغاتی برندینگ: لطفا در زمینه انتخاب مناسب برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از کارشناسان  کانون اندیشه پارسی مشاوره بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی برندینگ کالا و خدمات تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی برندینگ بر اساس تکنیک ساخت:

(تولید تیزر تبلیغاتی شامل مراحل، طراحی ایده و سناریو، فیلمبرداری ، صدا گذاری با گوینده حرفه ای و با صدای آشنا، موزیک ، تدوین ، کارگردانی و میکس نهایی برای صدا و سیما می باشد.)

تکنیک ساخت تیزر تبلیغاتیزمان تیزر تبلیغاتی زمان تولیدتعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 3 بعدی 15 الی 30 ثانیه 10 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 14 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه A 15 الی 30 ثانیه 19 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 25 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 28 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 36 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال درجه A 15 الی 30 ثانیه 21 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 21 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال  درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 30 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 30 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال - انیمیشن درجه A 15 الی 30 ثانیه 28 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 34 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال - انیمیشن درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 36 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 40 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی برندینگ - 4.5 out of 5 based on 2 votes