تعرفه پخش تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی صدا و سیماهزینه ساخت تیزر تبلیغاتی مستند - گزارش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ضعیفعالی 

ساخت تیزر تبلیغاتی مستند ، رپرتاژ آگهی ، گزارش آگهی

ساخت تیزر تبلیغاتی مستند ، رپرتاژ آگهی ، گزارش آگهی تیزر تبلیغاتی مستند یا رپرتاژ آگهی به نوعی از تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی گفته می شود که در بر گیرنده توضیحات و جزئیات جامعی از یک کسب و کار باشد، حداقل زمان یک تیزر تبلیغاتی گزارشی در شبکه های تلویزیونی صدا و سیما 120 ثانیه می باشد.
اجزاء تشکیل دهنده ی یک رپرتاژ آگهی می تواند شامل اهداف، فلسفه و تاریخ شکل گیری، معرفی موسسان، معرفی فرآیند تولید محصولات یک شرکت، معرفی جامع محصولات و خدمات، سیستم فروش و خدمات پس از فروش یک شرکت باشد.
اهداف معمول در انتخاب تیزر تبلیغاتی مستند گزارشی برای تبلیغات یک شرکت، اعتماد سازی، شفاف سازی، نمایش توانمندی تولید و کیفیت و درجات کیفی محصولات و یا خدمات می باشد، رپرتاژ می تواند هویت یک برند با سابقه را تثبیت و گسترش دهد، در یک جمله ی ساده "خریداران ترجیح می دهند با فرآیند تولید محصولی که هر روز مصرف می کنند آشنا شوند، و ارتباط و دید مثبت بیشتری به محصولات و خدمات مصرفی خود داشته باشند."
از بعد منطقی رپرتاژ آگهی در مرحله برندینگ یک نام تجاری، نمی تواند تاثیر مناسبی در رویکرد خریداران ایجاد کند، لیکن مرحله اعتماد سازی برند و با هدف ایجاد شفافیت ارتباطی مطمئن و ماندگار با مخاطبان، تاثیر بسزایی خواهد داشت.

ساخت تیزر تبلیغاتی کاربرد تیزر مستند ، گزارش آگهی: معرفی ساختار کمپانی برای خریداران، به تصویر کشیدن قدرت و توانایی های شرکت، شفاف سازی مراحل تولید کالا و سیستم توزیع و فروش، ایجاد اعتبار مضاعف در بازار

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار بازاریابی تیزر مستند ، گزارش آگهی: اعتماد سازی و ایجاد شفافیت ارتباطی با مصرف کنندگان کالا در افزایش فروش کالا و اعتماد به برند تجاری تاثیر مثبتی دارد، به طور کلی مصرف کنندگان ترجیح می دهند بدانند که محصولات و خدمات مصرفی شان چطور تولید و فرآوری می شود و بدین وسیله امنیت خاطر بیشتری در زمان خرید محصول خواهند داشت.

ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی مستند ، گزارش آگهی: مناسب ترین زمان برای آگهی مستند در تلویزیون ایران 90 ثانیه تا 120 ثانیه است، لیکن چنانچه محتوای و اطلاعات آگهی بیش از زمان مورد نظر باشد می تواند تا 240 ثانیه هم ادامه داشته باشد، از بعد آماری تایم طلایی این نوع تیزر تبلیغاتی 150 تا 180 ثانیه است. 

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع ایده خلاق تیزر تبلیغاتی مستند ، گزارش آگهی: ایده خلاق این نوع تیزر تبلیغاتی معمولا از دید روابط عمومی طراحی می شود و نمی تواند یک ایده خلاق ساختار شکن داشته باشد، برداشت مستند بودن تصاویر توسط مخاطبان جزو نکات با اهمیت تیزر است، و ایده های خلاق مینیمالیستی در تیزر تبلیغاتی مستند، کاربرد بیشتری دارند.

ساخت تیزر تبلیغاتی سطوح ارتباطی تیزر تبلیغاتی مستند ، گزارش آگهی: B2B , B2C , IMC

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع تاثیر روانشناختی تیزر تبلیغاتی مستند ، گزارش آگهی: تیزر احساسی ، تیزر پرستیژی ، تیزر اکشن و پر هیجان

ساخت تیزر تبلیغاتی برنامه های مناسب جهت پخش تیزر تبلیغاتی مستند ، گزارش آگهی: لطفا در زمینه انتخاب مناسب برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از کارشناسان  کانون اندیشه پارسی مشاوره بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی مستند ، رپرتاژ آگهی ، گزارش آگهی تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی مستند ، گزارش آگهی بر اساس تکنیک ساخت:

(تولید تیزر تبلیغاتی شامل مراحل، طراحی ایده و سناریو، فیلمبرداری ، صدا گذاری با گوینده حرفه ای و با صدای آشنا، موزیک ، تدوین ، کارگردانی و میکس نهایی برای صدا و سیما می باشد.)

تکنیک ساخت تیزر تبلیغاتیزمان تیزر تبلیغاتی زمان تولیدتعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 2 بعدی 60 الی 120 ثانیه 18 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
120 الی 240 ثانیه 24 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال درجه A 60 الی 120 ثانیه 32 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
120 الی 240 ثانیه 34 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی مستند - گزارش آگهی - 5.0 out of 5 based on 1 vote