تعرفه پخش تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی صدا و سیماهزینه ساخت تیزر تبلیغاتی خبری

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ضعیفعالی 

ساخت تیزر تبلیغاتی خبری و اطلاع رسانی

ساخت تیزر تبلیغاتی خبری و اطلاع رسانی تیزر تبلیغاتی خبری محتوای اطلاع رسانی عمومی یک رویداد یا شرایط ویژه را در بر دارد.
معرفی یک کارخانه، یک محصول جدید، کلاسهای آموزشی یک آموزشگاه، معرفی یک همایش یا نمایشگاه، شرایط ویژه فروش فصلی یک کالا، اعلام نرخ سود یا جوایز یک بانک و یا امکانات و بسته های خدماتی یک اپراتور تلفن همراه می تواند به عنوان نمونه هایی از تیزر های تبلیغاتی خبری باشد.
در تیزر تبلیغاتی خبری و از اطلاع رسانی ارجحیت اصلی، محتوای اطلاع رسانی واضح و کامل است، که حتی می تواند خلاقیت های موجود در تیزر تبلیغاتی را محدود کند.
استفاده از الگو های داستانی یا خلاقیت های ساختار شکن در این نوع تیزر تبلیغاتی می تواند اهداف تیزر تبلیغاتی را به خطر بیاندازد.
هنر اطلاع رسانی جذاب یک خبر ، قطعا یکی از توانایی های تیم تخصصی کانون اندیشه پارسی خواهد بود.

ساخت تیزر تبلیغاتی کاربرد تیزر خبری: اطلاع رسانی در زمینه معرفی یک شرکت، خدمات یا محصول جدید یک شرکت، شرایط ویژه فروش یک کالا یا خدمت، معرفی جوایز یا تسهیلات جدید یک کمپانی برای مشتریان

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار بازاریابی تیزر خبری: ماهیت تیزر تبلیغاتی خبری نشر اطلاعات برند است، در تعداد زیادی از تیزر های تبلیغاتی محتوای خبر به صورت خودکار باعث ایجاد انگیزه خرید یا خرید بیشتر یک محصول یا خدمت می شود، به طور کلی هر قدر مشتریان و مخاطبان اطلاعات بیشتری از تغییرات و شرایط برند داشته باشند ، برند تجاری قوی تری خواهیم داشت وبه تبع آن فروش بیشتر.

ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی خبری: مدت زمان تیزر بر اساس محتوای خبر تعیین می شود که بهتر است در خلاصه ترین زمان ممکن و با ذکر مزایا و ارزشهای ایجاد شده برای مشتریان طراحی شود، از دید آماری، اکثر تیزر های خبری زمانی بین 23 تا 44 ثانیه دارند.

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع ایده خلاق تیزر تبلیغاتی خبری: ایده خلاق تیزر خبری باید در خدمت القا مفهوم و خبر باشد، زمانی که ایده خلاق مفهوم گرا ست، تیزر تبلیغاتی برندینگ خواهیم داشت و زمانی که حول محور اطلاع رسانی دیتای مشخصی می گردد ، یک تیزر تبلیغاتی خبری تولید خواهد شد.

ساخت تیزر تبلیغاتی سطوح ارتباطی تیزر تبلیغاتی خبری: B2B , B2C , IMC

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع تاثیر روانشناختی تیزر تبلیغاتی خبری: تیزر پرستیژی ، تیزر اکشن و پر هیجان ، تیزر شاد

ساخت تیزر تبلیغاتی برنامه های مناسب جهت پخش تیزر تبلیغاتی خبری: لطفا در زمینه انتخاب مناسب برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از کارشناسان  کانون اندیشه پارسی مشاوره بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی خبری و اطلاع رسانی تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی خبری بر اساس تکنیک ساخت:

(تولید تیزر تبلیغاتی شامل مراحل، طراحی ایده و سناریو، فیلمبرداری ، صدا گذاری با گوینده حرفه ای و با صدای آشنا، موزیک ، تدوین ، کارگردانی و میکس نهایی برای صدا و سیما می باشد.)

تکنیک ساخت تیزر تبلیغاتیزمان تیزر تبلیغاتی زمان تولیدتعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 2 بعدی 15 الی 30 ثانیه 8 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 10 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 3 بعدی 15 الی 30 ثانیه 9 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 12 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه A 15 الی 30 ثانیه 14 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 19 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال درجه A 15 الی 30 ثانیه 18 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 18 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی خبری - 5.0 out of 5 based on 1 vote