تعرفه پخش تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی صدا و سیماهزینه ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ضعیفعالی 

ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن

ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن زمانی که یک پاساژ، مرکز خرید، بازارچه، مجتمع تجاری یا مسکونی، کلینیک تخصصی، فروشگاه و ... تمایل دارد فروش خود را افزایش دهد، به این نوع تیزر تبلیغاتی نیاز پیدا می کند.
محتوای تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن، معمولا از تصاویر مستند مکان مورد تبلیغ تولید می شود، و در مورد پیش فروش املاک تجاری و مسکونی از تصاویر انیمیشنی نزدیک به رئال (واقعی) استفاده می شود.
معرفی آدرس و مکان دقیق محل مورد تبلیغ و همچنین شرایط یا امکانات خاص محل مورد نظر از نکات حائز اهمیت تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن می باشد.
به طور معمول این نوع تیزر تبلیغاتی برای فروش مقطعی مجموعه ای از کالا یا خدمات که در یک مکان مشخص و با ثبات محیا شده کاربرد دارد.

ساخت تیزر تبلیغاتی کاربرد تیزر معرفی اماکن: جهت دادن خریداران به یک مرکز فروش مشخص، فروش مقطعی و بلند مدت، ایجاد اعتبار و اعتماد روی یک مکان و مختصات مشخص به عنوان محل خرید کالا یا خدمات، فروش سریع و بدون واسطه کالا و خدمات

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار بازاریابی تیزر معرفی اماکن: مردم ترجیح می دهند به مراکز خرید مطمئن و مورد اعتماد مراجعه کنند، زمانی که بازار یک محصول خاص به اوج خود می رسد، می توان با استفاده از تیزر تبلیغاتی معرفی یک مرکز تجاری، درصد بالایی از خریداران را به آن محل سوق داد، همچنین مشتریان حاضرند مبالغ بالاتری را برای خرید کالاهای معتبر بپردازند.

ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن: 15 الی 35 ثانیه

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع ایده خلاق تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن: ایده خلاق این نوع تیزر بهتر است در نحوه ی معرفی مکان مشخص شده و در کلمات و تصاویر باشد، ارزشها و منافع خریداران را ذکر کند و بیانی صریح و بدون واسطه داشته باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی سطوح ارتباطی تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن: B2C

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع تاثیر روانشناختی تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن: تیزر پرستیژی ، تیزر اکشن و پر هیجان

ساخت تیزر تبلیغاتی برنامه های مناسب جهت پخش تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن: لطفا در زمینه انتخاب مناسب برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از کارشناسان  کانون اندیشه پارسی مشاوره بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن بر اساس تکنیک ساخت:

(تولید تیزر تبلیغاتی شامل مراحل، طراحی ایده و سناریو، فیلمبرداری ، صدا گذاری با گوینده حرفه ای و با صدای آشنا، موزیک ، تدوین ، کارگردانی و میکس نهایی برای صدا و سیما می باشد.)

تکنیک ساخت تیزر تبلیغاتیزمان تیزر تبلیغاتی زمان تولیدتعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 2 بعدی 15 الی 30 ثانیه 4 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 4 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه A 15 الی 30 ثانیه 22 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 29 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 34 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 40 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال درجه A 15 الی 30 ثانیه 8 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 8 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال  درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 14 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 14 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی اماکن - 5.0 out of 5 based on 1 vote