تعرفه پخش تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی صدا و سیماهزینه ساخت تیزر تبلیغاتی محصول محور

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ضعیفعالی 

ساخت تیزر تبلیغاتی محصول محور

ساخت تیزر تبلیغاتی محصول محور تیزر تبلیغاتی محصول محور همانطور که از نامش پیداست به معرفی یک یا چند کالا یا خدمات خاص می پردازد.
معرفی دقیق جزئیات یک محصول یا یک نوع خدمات جزء لاینفک فرآیند پروموشن یک محصول می باشد.
مشتری باید با مزایا و مزایای رقابتی کالا یا خدمات شما آشنا شود، تا بتواند در هنگام خرید یک انتخاب منطقی داشته باشد.
نمایش ظاهری کالا و تعریف امکانات و ابعاد نادیدنی کالا یا خدمات در تیزر تبلیغاتی محصول محور، به خریدار حق انتخاب و استدلال می دهد تا بتواند در میان انبوهی از کالاهای مشابه، وجه تمایز محصول شما را درک کند.
همچنین آشنایی خریدار با شکل ظاهری محصول و پکیج آن، در حافظه مخاطب باقی می ماند و زمانی که خریدار یک محصول خاص را در قفسه های فروشگاه می بیند، ارتباط و اعتماد بیشتری برای کالای مورد تبلیغ به نسبت سایر محصولات مشابه در نظر می گیرد.
تیزر تبلیغاتی محصول محور یکی از اجزاء فرآیند مارکتینگ و برندینگ یک نام تجاری است.

ساخت تیزر تبلیغاتی کاربرد تیزر محصول محور: معرفی یک کالای خاص، معرفی کالاها و خدمات جدید یک شرکت، ایجاد اطمینان و اعتماد بیشتر برای مشتریان بالفعل و ایجاد انگیزه مضاعف برای مشتریان بالقوه، ایجاد و تعریف نیاز به محصول مورد تبلیغ برای مخاطبان تلویزیون

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار بازاریابی تیزر محصول محور: خریدار نیاز دارد جزئیات محصول یا خدمت، مزایا و منافع استفاده از آن را بداند تا در هنگام مراجعه به محل فروش، به راحتی و با اطمینان کامل خرید کند، ایجاد ارزش واقعی روی یک کالا یا خدمت، تنها با ذکر مزایا و منافع آن برای مشتریان میسر می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی محصول محور: به تناسب اطلاعات و مزایای رقابتی محصول، می تواند بین 15 تا 60 ثانیه باشد، تیزر تبلیغاتی محصول محور معمولا در تایم های 30، 45 و 60 ثانیه تولید می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع ایده خلاق تیزر تبلیغاتی محصول محور: ایده خلاق تیزر بر اساس ماهیت محصول، شکل ظاهری یا پکیج، مزایا یا مزایای رقابتی ، برجسته و پر رنگ نمودن موارد ذکر شده با دیدی واقعی و در بعضی مواقع اغراق آمیز شکل می گیرد، ایده خلاق تیزر می تواند برای تاثیر گذاری و ماندگاری در ذهن مخاطب با قالب های سورئال یا ساختار شکن همراه باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی سطوح ارتباطی تیزر تبلیغاتی محصول محور: B2B , B2C , ICE , IMC

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع تاثیر روانشناختی تیزر تبلیغاتی محصول محور: تیزر احساسی ، تیزر خلاق ، تیزر پرستیژی ، تیزر اکشن و پر هیجان ، تیزر طنز یا شاد ، تیزر معمایی ، تیزر موزیکال

ساخت تیزر تبلیغاتی برنامه های مناسب جهت پخش تیزر تبلیغاتی محصول محور: لطفا در زمینه انتخاب مناسب برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از کارشناسان  کانون اندیشه پارسی مشاوره بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی محصول محور تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی خبری بر اساس تکنیک ساخت:

(تولید تیزر تبلیغاتی شامل مراحل، طراحی ایده و سناریو، فیلمبرداری ، صدا گذاری با گوینده حرفه ای و با صدای آشنا، موزیک ، تدوین ، کارگردانی و میکس نهایی برای صدا و سیما می باشد.)

تکنیک ساخت تیزر تبلیغاتیزمان تیزر تبلیغاتی زمان تولیدتعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 2 بعدی 15 الی 30 ثانیه 7 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 9 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه A 15 الی 30 ثانیه 16 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 20 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 32 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 36 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال درجه A 15 الی 30 ثانیه 18 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 18 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال  درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 26 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 26 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی محصول محور - 5.0 out of 5 based on 1 vote