تعرفه پخش تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی صدا و سیماهزینه ساخت تیزر تبلیغاتی داستانی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ضعیفعالی 

ساخت تیزر تبلیغاتی داستانی

ساخت تیزر تبلیغاتی داستانی گونه ای از تیزرهای تبلیغاتی محتوای ارتباطی خود را به صورت داستان یک یا چند قسمتی ارائه می دهند.
هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی داستانی، برانگیزش و هم ذات پنداری مخاطب با شخصیت های داستان و ایجاد ارتباط الگو محور با مخاطب است.
تیزر تبلیغاتی داستانی می تواند با سوژه های طنز یا احساسی همراه باشد، زمانی که مخاطب (خریدار نهایی محصول یا خدمات) با یکی از شخصیت های تیزر تبلیغاتی ارتباط برقرار می کند، حس خوبی نسبت به برند تجاری مورد تبلیغ پیدا می کند و به تبع آن انگیزه بالایی برای خرید محصول و خدمات مورد تبلیغ خواهد داشت.
دقت داشته باشیم که ریسک تیزرهای تبلیغاتی داستانی به شدت بالاست و می تواند به سرعت نتیجه معکوس ایجاد کند! ، با توجه به زمان های کوتاه تیزر های تبلیغاتی داستانی، معمولا قبل از اینکه بیننده بتواند با کاراکترهای (شخصیت های) داستان ارتباط برقرار کند، تیزر تبلیغاتی به پایان رسیده و نتیجه یک فرآیند معیوب تبلیغاتی خواهد بود.
با این حال طراحی این نوع تیزر تبلیغاتی در شرایط مناسب و علمی(روانشناسی، جامعه شناسی و قوم شناسی مخاطب) می تواند به سرعت فروش یک کالا را افزایش دهد.
دقت در تک تک جزئیات محتوای تیزر، بازیگران و مونولوگ های ارتباطی آنها می تواند به سرعت نتایج و اهداف تجاری سفارش دهنده ی تیزر تبلیغاتی را تامین کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی کاربرد تیزر داستانی: معرفی یک محصول جدید و کاربرد واقعی آن، معرفی برند و ابعاد هویتی آن، ایجاد ارتباط صمیمانه با مشتریان و درگیری احساسی مشتریان با برند، تقویت ماندگاری نام تجاری در ذهن مخاطب

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار بازاریابی تیزر داستانی: خریداران می تواند با بازیگران داستان تیزر همذات پنداری کنند، خوشحال یا ناراحت شوند و همانطور که هدف این نوع تیزر تبلیغاتی ست در نهایت تمامی منافع و نتایج داستان به نفع برند تمام شود، تیزر های داستانی مناسب تا مدتها در ذهن مخاطبان جای میگیرد، و هویتی ماندگار را برای برند مهیا می سازند. تیزر تبلیغاتی داستانی به میزان زیادی ارتباط عمومی کالا یا خدمات برند را با بینندگان تلویزیون مهیا می سازد.

ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی داستانی: به طور معمول یک تیزر داستانی به تناسب متن داستان می تواند بین 35 تا 65 ثانیه باشد، اهمیت و ارجحیت اول ایجاد ارتباط مخاطبان با کاراکتر های داستان است و مسیری که شخصیت ها طی می کنند تا به هدف(محصول یا خدمات مورد تبلیغ) برسند، از بعد آماری تیزر های داستانی 40 تا 45 ثانیه بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد.

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع ایده خلاق تیزر تبلیغاتی داستانی: معمولا در کشوری مثل ایران از ایده های داستانی مینیمالیستی و ساده استفاده می شود تا همه اقشار مخاطبان بتوانند ارتباط کاملی با تیزر برقرار کنند، و به طور کلی سطح و پیچیدگی داستان بر اساس توانایی درک مخاطب هدف( از لحاظ قشر سنی، جنسیت، سطح تحصیلات و ...) تعیین می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی سطوح ارتباطی تیزر تبلیغاتی داستانی: B2C , ICE , IMC

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع تاثیر روانشناختی تیزر تبلیغاتی داستانی: تیزر احساسی ، تیزر خلاق ، تیزر اکشن و پر هیجان ، تیزر طنز یا شاد ، تیزر معمایی

ساخت تیزر تبلیغاتی برنامه های مناسب جهت پخش تیزر تبلیغاتی داستانی: لطفا در زمینه انتخاب مناسب برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از کارشناسان  کانون اندیشه پارسی مشاوره بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی داستانی تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی داستانی بر اساس تکنیک ساخت:

(تولید تیزر تبلیغاتی شامل مراحل، طراحی ایده و سناریو، فیلمبرداری ، صدا گذاری با گوینده حرفه ای و با صدای آشنا، موزیک ، تدوین ، کارگردانی و میکس نهایی برای صدا و سیما می باشد.)

تکنیک ساخت تیزر تبلیغاتیزمان تیزر تبلیغاتی زمان تولیدتعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه A 15 الی 30 ثانیه 24 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 28 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 40 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 48 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال درجه A 15 الی 30 ثانیه 26 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 26 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال  درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 50 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 50 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال - انیمیشن درجه A 15 الی 30 ثانیه 28 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 33 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال - انیمیشن درجه +A پلاس 15 الی 30 ثانیه 50 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
31 الی 60 ثانیه 58 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی داستانی - 5.0 out of 5 based on 1 vote