تعرفه پخش تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی صدا و سیماهزینه ساخت تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ضعیفعالی 

ساخت تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا از طریق تلویزیون ، تله شاپینگ ، تی وی شاپینگ

ساخت تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا از طریق تلویزیون ، تله شاپینگ ، تی وی شاپینگ فروش مستقیم کالا (تی وی شاپینگ)(TV shopping) از طریق شبکه های تلویزیونی صدا و سیما نیاز به سبک خاصی از تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی دارد.
این گونه تیزرها معمولا در استاندارد های زمانی 30، 60 و 120 ثانیه تولید می شوند.
محتوای تیزر تبلیغاتی باید بتواند همزمان در ذهن مخاطب تلویزیون ایجاد نیاز کند، برطرف شدن نیاز را به صورت مستند برای خریدار به تصویر بکشد و در نهایت راهکارهای ارتباطی مناسبی را برای خرید آسان محصول معرفی کند.
توجه داشته باشیم که هر محصول یا کالای خاص نمی تواند به عنوان محصول شاپینگی در تلویزیون معرفی و فروخته شود.
تیزر تبلیغاتی مناسب و هوشمندانه، نوع و کیفیت محصول، کاربرد یا ظاهر خلاق محصول و همچنین سود فروش هر پکیج از محصول مورد تبلیغ ، از نکات حائز اهمیت فروش مستقیم کالا از طریق تلویزیون می باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی کاربرد تیزر فروش مستقیم کالا: فروش مستقیم و بدون واسطه ی کالا از طریق تلویزیون، حذف واسط ها و برگشت سریع نقدینگی به شرکت

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار بازاریابی تیزر فروش مستقیم کالا: چنانچه کالایی از جهت ماهیت امکان ارائه مستقیم توسط کمپانی به مشتریان را داشته باشد، می توان با ارزانترین قیمت، کمترین صرف زمان و توزیع سریع و ساده، محصول را به خریدار رساند،  ارتباط مستقیم مشتری با فروشنده مرجع هم یکی از مزایای این نوع تیزر تبلیغاتی است، این نوع فروش کالا به سبب محبوبیت و مزایایی که نزد خریداران دارد، فرصت معامله برد ، برد را برای فروشنده و خریدار مهیا می کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان مناسب برای تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا: به طور استاندارد تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا در زمان های 30، 60 و 120 ثانیه تولید می شود، تیزر های تبلیغاتی فروش مستقیم کالا در مرحله شروع تایم بلندتری دارند و به مرور و پس از آشنایی مخاطبان با محصول به تیزر های خلاصه تر و کوتاهتر تعمیم پیدا می کنند، از جهت آماری تایم طلایی این نوع آگهی در مرحله آغازین بین 90 الی 95 ثانیه است.

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع ایده خلاق تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا: تفهیم دقیق نیاز مخاطب به محصول نیاز به یک ایده پیچیده ندارد، تعریف مزایا و منافع کالا برای مشتریان و استفاده از حالت و مستند و گزارشی اطلاعات محصول می تواند خود به خود باعث فروش شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی سطوح ارتباطی تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا: B2C

ساخت تیزر تبلیغاتی نوع تاثیر روانشناختی تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا: تیزر احساسی ، تیزر اکشن و پر هیجان

ساخت تیزر تبلیغاتی برنامه های مناسب جهت پخش تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا: لطفا در زمینه انتخاب مناسب برنامه های تلویزیونی صدا و سیما از کارشناسان  کانون اندیشه پارسی مشاوره بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا از طریق تلویزیون ، تله شاپینگ ، تی وی شاپینگ تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا بر اساس تکنیک ساخت:

(تولید تیزر تبلیغاتی شامل مراحل، طراحی ایده و سناریو، فیلمبرداری ، صدا گذاری با گوینده حرفه ای و با صدای آشنا، موزیک ، تدوین ، کارگردانی و میکس نهایی برای صدا و سیما می باشد.)

تکنیک ساخت تیزر تبلیغاتیزمان تیزر تبلیغاتی زمان تولیدتعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک 2 بعدی 30 الی 60 ثانیه 12 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
61 الی 120 ثانیه 14 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی انیمیشن درجه A 30 الی 60 ثانیه 18 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
61 الی 120 ثانیه 24 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
تیزر تبلیغاتی رئال درجه A 30 الی 60 ثانیه 26 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
61 الی 120 ثانیه 32 روز کاری لطفا برای اطلاع از تعرفه، هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید.
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی فروش مستقیم کالا - 5.0 out of 5 based on 1 vote