هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی


هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی و تیزر تلویزیونی رئال ، تیزر انیمیشن و تلفیقی

کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر کلاس B 

تیزر کلاس A 

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی رئال ( بازیگر و لوکیشن واقعی )

37 میلیون تومان

55 میلیون تومان

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن سه بعدی

32 میلیون تومان

48 میلیون تومان

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی تلفیقی ( رئال - انیمیشن )

43 میلیون تومان

65 میلیون تومان

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی واقعیت افزوده ( رئال - جلوه های ویژه )

45 میلیون تومان

115 میلیون تومان

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی موزیکال

43 میلیون تومان

60 میلیون تومان

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی صنعتی و تیزر مستند

48 میلیون تومان

85 میلیون تومان

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی تمامی تیزرها در استودیو های مجهز کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی ساخته می شوند، ساخت تیزر تبلیغاتی با استفاده دوربین های پیشرفته سینمایی و به تناسب نیاز مشتری با دوربین های Full HD و 4K انجام می شود.

استودیو ساخت تیزر

جدول مقایسه جزئیات و شرایط ساخت تیزر تبلیغاتی کلاس B و ساخت تیزر تبلیغاتی کلاس A

کیفیت ساخت تیزر تلویزیونی

تیزر کلاس B 

تیزر کلاس A 

فرمت پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی

Full HD 

4K

ساخت آرم استیشن پلان نهایی تیزر تبلیغاتی

 دارد

 دارد

استفاده از فیلمنامه نویس، کارگردان و عوامل تولید حرفه ای

 دارد

 دارد

استفاده از تجهیزات حرکتی (تراولینگ) و تجهیزات نورپردازی

محدود

نامحدود

استفاده از گوینده حرفه ای با صدای آشنا

دارد

دارد

امکان ساخت تیزر تبلیغاتی به صورت چند قسمتی

ندارد

دارد

طراحی کانسپت، استوری برد و انیماتیک اولیه

ساده

کامل

ایده پردازی حرفه ای در اتاق فکر

 دارد  دارد

تنوع تعداد بازیگر و لوکیشن ( رئال یا انیمیشن )

محدود

نامحدود

مراحل بازبینی و کنترل کیفیت تیزر

 یک مرحله

 سه مرحله

امکان بازبینی و اصلاح تیزر تبلیغاتی توسط مشتری

 محدود

 نامحدود

تحویل خروجی نهایی تیزر تبلیغاتی

MP4 , Bluray

MP4 , Bluray

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی رئال

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی رئال

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی : تیزر تبلیغاتی رئال با فیلمبرداری از بازیگر و محیط واقعی ساخته می شود. در تیزر های تبلیغاتی رئال وابسته متن سناریو، از یک یا چند بازیگر حرفه ای و همچنین یک یا چند لوکیشن واقعی برای فیلمبرداری استفاده می شود. در بعضی تیزر های رئال علاوه بر پارامترهای ذکر شده ممکن است دکورسازی نیز انجام شود که معمولا وابسته به میزان و حجم دکور، هزینه های متنوعی دارد.

تیزر تبلیغاتی رئال با هدف هم ذات پنداری در مخاطب و ایجاد وجه اشتراک بین مخاطب و بازیگر طراحی می شود، ارجحیت در ساخت تیزر تبلیغاتی این است که مخاطب در اثر مشاهده بازیگر و شرایط تصویری آن احساس نیاز به محصول یا خدمات مورد تبلیغ را پیدا کند و یا انگیزه لازم برای تحقیق بیشتر در مورد موضوع تبلیغ در او ایجاد شود.

kelaket هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی رئال 55.000.000 تا 37.000.000 تومان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی : تیزر تبلیغاتی انیمیشن با استفاده از طراحی شخصیت کارتونی و فضاهای فانتزی یا تصویر نزدیک به واقعیت ساخته می شود. تیزر های تبلیغاتی انیمیشن تنوع زیادی در نوع تصویر سازی و تولید دارند، در ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن همیشه از کانسپت ، استوری بورد و انیماتیک حرفه ای بهره برده می شود تا تیزر به کیفیت مناسبی طراحی شود.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن می تواند به شکل یک تیزر کودکانه کاملا فانتزی طراحی شود، فضاهای شاد و جذاب، پر از رنگهای پرکنتراست. همچنین تیزر های انیمیشنی می تواند با ظاهری پرستیژی با شبیه سازی محصول و یا فضاهای واقعی جذابیت فوق العاده ای در بیننده ایجاد کند.
یکی مزایای منحصربفرد تیزر تبلیغاتی انیمیشن سه بعدی، انعطاف پذیری تیزر با توجه به موضوعات و ایده های تبلیغاتی ایست، که طیف گسترده ای از مخاطبین را تحت تاثیر قرار می دهد.

kelaket هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن 32.000.000 تا 48.000.000 تومان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی تلفیقی ( رئال - انیمیشن )

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی تلفیقی ( رئال - انیمیشن )

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی : تیزر تبلیغاتی تلفیقی یا رئال انیمیشن با ترکیب تصاویر واقعی با انیمیشن یا جلوه های ویژه تولید می شود. این نوع تیزر های تلویزیونی معمولا جایگاه خاصی نزد مخاطبان دارند، ایده آگهی معمولا یک اتفاق خارق العاده یا فانتزی است که در محیط واقعی رخ می دهد.

ایده پردازی این نوع تیزر همیشه با ساختارشکنی در ذهن مخاطب طراحی شده و هدف از اینکار تحت تاثیر قرار دادن و جلب توجه در بیننده است تا بتواند با پیام تبلیغاتی ارتباط برقرار کند. تیزر تبلیغاتی تلفیقی می تواند به صورت محدود و در استودیو کروماکی انجام شود، یا اینکه در این تیزر از تعداد زیادی بازیگر و لوکیشن های واقعی استفاده شود.

تیزر های تلویزیونی تلفیقی به دلیل استفاده همزمان از تصویربرداری واقعی و همچنین انیمیشن سازی معمولا پرهزینه تر از تیزر های رئال هستند، لیکن تاثیر متفاوت و خاص بودن این نوع تیزر تبلیغاتی باعث شده، کاربرد و استفاده فراوانی در تبلیغاتی تلویزیونی ایران و جهان داشته باشد.

kelaket هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی تلفیقی 43.000.000 تا 65.000.000 تومان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی واقعیت افزوده

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی واقعیت افزوده

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی : تیزر تبلیغاتی واقعیت افزوده با استفاده از تصاویر رئال و ترکیب آن با نوع خاصی از جلوه های ویژه سینمایی ساخته می شود. این نوع تیزر تبلیغاتی که می تواند به صورت ایده های تبلیغاتی سورئال یا واقعی انجام شود، معمولا  اکثریت مخاطبان تلویزیون را تحت تاثیر قرار می دهد.

وقتی در سناریو محیط یا اتفاقی تعریف شده که در جهان واقعی دسترسی به آن ممکن نیست، تیم تولید جلوه های بصری کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی دست به کار می شوند تا تصاویری خلق کنند که برای بیننده، رویایی و منحصربفرد جلوه کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی واقعیت افزوده چالش ها و پیچیدگی های زیادی دارد، هدف این است که بیننده یک فضای فوق العاده جذاب که به صورت گرافیک کامپیوتری و جلوه های ویژه سینمایی تولید شده را باور کند و از دیدن آن لذت ببرد، در عین حال بتواند محتوا و پیام تبلیغاتی را درک کند و از آن تاثیر بگیرد.

kelaket هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی واقعیت افزوده 45.000.000 تا 115.000.000 تومان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی موزیکال

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی موزیکال

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی : تیزر تبلیغاتی موزیکال با استفاده از شعر و موزیک، سعی در جذب بیننده دارد، این نوع از تیزر تبلیغاتی می تواند به صورت تیزر انیمیشنی یا تیزر رئال و یا تیزر تلفیقی ساخته شود. ساخت تیزر تبلیغاتی موزیکال معمولا برای محصولات خوراکی و محصولات مربوط به کودکان استفاده می شود.

تیزر تبلیغاتی موزیکال با اتکا برا محتوای ریتمیک و جذاب، می تواند به سرعت در ذهن بیننده بنشیند و تا سالها اعتبار و پیام تبلیغاتی آگهی را زنده نگه دارد. کانون اندیشه پارسی تیزر های تبلیغاتی موزیکال را با استفاده بهترین آهنگ سازان و ترانه سرایان کشور طراحی و تولید می کند.

kelaket هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی موزیکال 43.000.000 تا 60.000.000 تومان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی صنعتی و تیزر مستند

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی صنعتی و تیزر مستند

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی : تیزر تبلیغاتی مستند یا تیزر تبلیغاتی صنعتی با استفاده از تصاویر واقعی کارخانه جات ، فروشگاه ها ، مجتمع های خرید و غیره طراحی و تولید می شود. تیزر تبلیغاتی مستند یا تیزر صنعتی همیشه با استفاده از تجهیزات درجه یک ساخت تیزر تولید می شود.

هدف از ساخت تیزر صنعتی یا تیزر مستند، معرفی مستند گونه و واقع گرایانه یک محیط تجاری یا صنعتی ست که بتواند بیننده خود را با استفاده از پارامترها و مزایای واقعی یک شرکت یا محصول، ترغیب به خرید کند.

kelaket هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی صنعتی 48.000.000 تا 85.000.000 تومان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.